“Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Mini |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 21,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51777171002
Kataloški broj 15555
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu




