| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 15*17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 15*17,2mm
Za rupu : 8*12mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51458161557
Kataloški broj 15094
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu




