| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,6mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 31,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11*15mm
Za rupu : 10,6mm
Ukupna dužina : 31mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07147074343
Kataloški broj 15077
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu




