| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 63,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 63mm
Za rupu : 10,7mm
Visina : 17,7mm
Kom / pak : 2
BMW Nr. : 51479171368 , 9171368
Kataloški broj 15075
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




