| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 45,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 45mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: 388908S
Kataloški broj 15525
Related products
-
Ford
Ford C-Max, Fiesta, Focus, Fusion žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




