| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: 6503204
Kataloški broj 15973
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chrysler, Opel auto žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5138,00 рсд Dodaj u korpu




