| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler, GM |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 10
GM Nr.: –
Kataloški broj 15474
Related products
-
Chrysler
Chrysler, GM, Ford, Land Rover, Mazda kopče za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu




