| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: MB566719
Kataloški broj 15537
Related products
-
Chrysler
Chrysler, GM, Ford, Land Rover, Mazda kopče za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu




