| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Chrysler, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*12mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 12*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 12*20mm
Tipla : 8*12mm
Ukupna dužina : 16,3mm
Kom/pak : 10
Chrysler Nr.: 68172491AA
Opel Nr.: 11571175
Kataloški broj 15024
Related products
-
Autobusi i kamioni
Chrysler, Ford, GM auto žabice za plastične obloge
Rated 0 out of 578,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler Cherokee, Fiat Freemont, Lancia Flavia auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu




