“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,6mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 18,8mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 4501565, 9161865
Renault Nr.: 7703077250
Kataloški broj 15397
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu





