| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Daihatsu, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 8*8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 8*8mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 62955-12010
Kataloški broj 15309
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Lexus, Toyota Camry kopče za fiksiranje izolacije haube
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Toyota
Toyota Camry, RAV 4 tiple za fiksiranje podkrila za šraf od 6,3mm
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu




