| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14,3mm
Prečnik osovine : 5,6mm
Ukupna dužina : 13,2mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-0616101
Kataloški broj 16349
Related products
-
Lexus
Toyota Camry, Celica kopče za fiksiranje obloge u gepeku
Rated 0 out of 5112,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu





