| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 26,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 26mm
Osovina : 9,5mm
Ukupna dužina : 15,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 81126-37010
Kataloški broj 16089
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu





