| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5*11,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 16*20mm
Prečnik osovine : 9,5*11,5mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87758-3D000
Kataloški broj 16105
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu





