| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 6*18,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 6*18,2mm
Prečnik osovine : 4,8mm
Ukupna dužina : 8,5mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 113853585
Kataloški broj 16424
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu





