| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Nosaci i delovi fara |
| Prečnik glave | 13,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,6mm
Prečnik osovine : 8,8mm
Ukupna dužina : 14,8mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 191941142
Kataloški broj 16347
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu





