„Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalna kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW 3, 5 žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 13*13mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 11*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11*14mm
Prečnik osovine : 13*13mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Škoda Nr.: 4A0805163
Kataloški broj 15338
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu





