| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 16,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 82315-38000
Kataloški broj 15460
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5140,00 рсд Dodaj u korpu




