| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mazda, Subaru |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Mazda Nr.: G18K-51-SJ3
Subaru Nr.: 909130088
Kataloški broj 15449
Related products
-
Mazda
Mazda, Suzuki univerzalne kopče za tapacire i zadnje branike
Rated 0 out of 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford Fusion, Mazda žabice za fiksiranje kućišta filtera za vazduh
Rated 0 out of 549,00 рсд Dodaj u korpu




