| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Prečnik osovine : 5,5mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: MB115492
Kataloški broj 16207
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Rated 0 out of 525,00 рсд Dodaj u korpu




