| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,2mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 13mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB253964
Kataloški broj 16212
Related products
-
Mitsubishi
Mitsubishi univerzalne navrtke za podkrila, šraf 6,3mm
Rated 0 out of 5195,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi kopče za fiksiranje podkrila i tapacira
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




