| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB696120
Kataloški broj 16156
Related products
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi kopče za fiksiranje podkrila i tapacira
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu




