| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Prečnik osovine : 5,5mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: MB115492
Kataloški broj 16207
Related products
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Toyota žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Rated 0 out of 5107,00 рсд Dodaj u korpu




