| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 8*11,8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 13,6*22mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13,6*22mm
Prečnik osovine : 8*11,8mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703079800
Kataloški broj 16230
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Renault, Opel kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu




