“Citroen, Fiat, Peugeot žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 11*11mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 27,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 27,8mm
Prečnik osovine : 10,8*10,8mm
Ukupna dužina : 30,8mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 1H0868246A
Kataloški broj 16431
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu




