| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 9*17,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 9*17,9mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 9,3mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 803853139C
Kataloški broj 16395
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu





