“Univerzalne kopče za fiksiranje plastičnih delova” has been added to your cart. Continue shopping
„Volkswagen univerzalni torx šraf sa širokom podloškom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,8mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 13,2/17,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,2/17,8mm
Za rupu : 9,8mm
Ukupna dužina : 16,9mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N91182901
Kataloški broj 24269
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




