“Chrysler auto kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,2mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11,5*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,5*15mm
Za rupu : 10,2mm
Ukupna dužina : 21,8mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51471840961
Kataloški broj 15064
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu




