“BMW 3, 5, 8 žabice za fiksiranje rešetke usisa vazduha” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Civic kopče za fiksiranje prednjeg branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata” has been added to your cart. Continue shopping
“Mitsubishi kopče za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Accord, Civic, Fit, HRV, WRV žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 7,3mm
Ukupna dužina : 15,6mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51488252749
Kataloški broj 29255
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




