„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Valjkaste limene matice – navrtke (pocink) M5” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14mm
Tipla : 8mm
Ukupna dužina : 20,7mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 51418224768
Land Rover Nr.: LR003015, EYC000360
Kataloški broj 15751
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu





