“Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 11,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,8mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 11mm
Kom/pak : 25
Honda Nr.: 91518-SM4-003
Kataloški broj 16004




