„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 9*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 10*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
187967
Category Hyundai - Kia
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 10*11mm
Prečnik tiple : 8,9*13mm
Ukupna dužina : 14,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 87758 35000
Kataloški broj 20915
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




