„Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 9*14mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 9,7*11,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 9,7*11,7mm
Prečnik tiple : 9*13,5mm
Ukupna dužina : 14,2mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 87756 2E00, 87756 38000
Kataloški broj 20920
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Elantra, Sonata univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu




