“Audi, Mercedes, Seat, Volkswagen žabice za unutrašnje tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10*12mm
Prečnik osovine : 9*12mm
Ukupna dužina : 14,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: –
Kataloški broj 16123
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu





