“BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda Fit žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Suzuki Alto, Ignis, Swift, Wagon R+ navrtka prednje glavčine“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne metalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Volkswagen kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Mercedes, Volvo kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes 190 kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Pink |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : pink
Prečnik glave : 13*16mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 11,1mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 87756 2J000
Kataloški broj 20927
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu




