„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
„PVC vezice sa žabicom za fiksiranje“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 9*14mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 14*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 14x18mm
Za rupu : 9x14mm
Ukupna dužina : 15,8mm
Kom / pak : 10
Hyundai Nr. : 87756 D3000
Kataloški broj 25060
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




