“Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 19,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19mm
Prečnik osovine : 4,8mm
Ukupna dužina : 24,1mm
Kom / pak : 10
Land Rover Nr.: DYR500010
Kataloški broj 25851
Related products
-
Land Rover
Land Rover, Range Rover žabice za tapacire i ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mini, Land Rover žabice za fiksiranje blatobrana
Rated 0 out of 5115,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Land Rover žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 5108,00 рсд Dodaj u korpu




