„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Za rupu : 5,7mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: MXC1800, MWC9134
Kataloški broj 21284
Related products
-
Ford
Ford, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244 )
Rated 0 out of 564,00 рсд Dodaj u korpu -
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje ukrasne obloge na A stubu
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Land Rover, Mercedes, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za unutrašnje obloge tapacire
Rated 0 out of 565,00 рсд Dodaj u korpu




