| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8,5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 9*13mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 9*13mm
Za rupu : 8,3*10mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: L63808
Kataloški broj 21289
Related products
-
Ford
Ford, Land Rover žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 5108,00 рсд Dodaj u korpu -
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje obloge od prednjeg vetrobrana
Rated 0 out of 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje ukrasne obloge na A stubu
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu




