“Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje obloga u vozilu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda Accord kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Mazda, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 25
Mazda Nr.: 9927-40-825
Toyota Nr.: 67771-22010
Kataloški broj 16346
Related products
-
Mazda
Mazda, Suzuki univerzalne kopče za tapacire i zadnje branike
Rated 0 out of 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu




