„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Opel Movano, Renault kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Renault Clio II. kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda Accord, City, CR-V, Insight, Jazz, Odyssey žabice za tapacire na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Mazda |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 19,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,4mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 9,2mm
Kom / pak : 25
Ford Nr.: F22Z-16774-A
Mazda Nr.: G030-68-885B-38
Kataloški broj 16021
Related products
-
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu





