| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 8,2mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: M608410
Subaru Nr.: 94078FC010
Toyota Nr.: 67771-30070
Kataloški broj 16314
Related products
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Tesla žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Subaru kopče za fiksiranje prednjih branika i podkrila
Rated 0 out of 5123,00 рсд Dodaj u korpu




