| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan, Subaru, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 24mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 9mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: –
Kataloški broj 21415
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i ukrasne obloge motora
Rated 0 out of 5186,00 рсд Dodaj u korpu




