“Honda žabice za fiksiranje obloge karoserija” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat Panda žabice za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Volvo 850, S40, V40, V70, XC70 kopče za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Renault, Škoda |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19,5mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701057716
Škoda Nr.: 6Y0867260
Kataloški broj 15364
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir i obloge
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje keder guma na haubi i bočnih vrata
Rated 0 out of 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu





