| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4,5*7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 7,8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 7,8*10mm
Prečnik osovine : 4,4*7,1mm
Ukupna dužina : 10mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 191853615A
Kataloški broj 15348
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




