“Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4/6mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 5*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 5*11,2mm
Za rupu :4/6mm
Ukupna dužina : 10,6mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3B0839723
Kataloški broj 26215
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu




