“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9*14,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podizač prozora |
| Prečnik glave | 9*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Podizač prozora, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 9*16mm
Za rupu : 9*14,5mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : –
Kataloški broj 23996
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




