| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Subaru |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 7,9mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom / pak : 10
Subaru Nr.: 909140065
Kataloški broj 25965
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu




