| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 29,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 8,2mm
Ukupna dužina : 29,5mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 75867-30120
Kataloški broj 23002
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Rated 0 out of 5115,00 рсд Dodaj u korpu




