“Limena navrtka (flips) za šraf 4,2mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford, Mazda kopče za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Acura, Honda žabice za fiksiranje keder gume” has been added to your cart. Continue shopping
“Nissan Pathfinder kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,5mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 13,2mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 70186729901C
Kataloški broj 16404
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu





